Trafik Sigortası

Task

Zorunlu trafik sigortası, devlet tarafından tüm motorlu taşıt sahiplerine zorunlu olan sigortadır. Bu sigorta, bir kaza sonucunda diğer araç veya şahıslara verebileceğiniz zararlara karşı sizi güvence altına alır.

ZORUNLU TRAFİK SİGORTASI İLE KASKO ARASINDA NE FARK VARDIR?

Trafik sigortası ile kaskonun farkı, tamamen farklı riskleri teminat altına alıyor oluşudur. Trafik sigortası bir kaza durumunda karşı tarafın zararını karşılar. Kasko ise aynı durumda sizin zararınızı karşılar. Ancak trafik sigortası yaptırmanız zorunlu iken kasko yaptırmanız zorunlu değildir.

TRAFİK SİGORTASININ TEMİNATLARI NELERDİR?

Araç ve Kaza Başına Maddi Hasar Teminatı: Karşı tarafın maddi zararlarını teminat altına alır. Bir kaza durumunda kusurlu taraf siz iseniz ve birden fazla araç zarar gördüyse olay başı teminatı devreye girer.

Kişi ve Kaza Başına Sağlık Giderleri Teminatı: Karşı tarafın sizden kaynaklı bedeni zararlarını teminat altına alır. Araç kişi sayısı esas alındığı için araç tipine göre teminatlar değişir.

Kişi ve Kaza Başına Sakatlanma ve Ölüm Teminatı: Kaza neticesinde bir kimsenin ölümüne yol açmanız durumunda; vefat eden kişinin defin masraflarıyla, geride kalan yakınlarına manevi tazminat teminatı verir. Sakatlanma teminatıysa, karşı tarafın kaza neticesinde kısmen ya da tamamen çalışamaz hale gelmesi durumunda meydana gelen zararları kapsar.

Scroll

Eron Sigorta

Hemen Arayın Teklif Alın!

Uzman sigorta danışmanlarımızdan en uygun teklifi almak için 7/24 bizi arayın.

Tıklayın, Biz Sizi Arayalım!

Tıklayın Biz Sizi Arayalım!

Zamanınız kısıtlıysa, vaktiniz yoksa, müsait olduğunuzda biz sizi arayalım.!

850 259 36 77
0533 401 88 57

E mail Adreslerimiz:

info@eronyazilim.com

Teklif@eronyazilim.com

Ferdi Kaza Poliçeleri

View Project

Eğitime Devam Poliçesi

View Project

Birikimli Hayat Sigortası

View Project

Hayat Sigortası

View Project

Bireysel Emeklilik Sistemi (Bes)

View Project

Grup Sağlık Sigortası

View Project